Історія “Concord Shipbuilding”

Concord Shipbuilding є провідною суднобудівною та експлуатаційною організацією у Чорноморському регіоні. Заснована в 2000 році, компанія вже 20 років успішно працює у сфері судноремонту, суднобудування та експлуатації.

Виробничі досягнення:

  • 12 суден річка-море типу “Chelsea” дедвейтом 6200 тонн.
  • танкер-хімовоз дедвейтом 4500 тонн.
  • понад 1000 відремонтованих та модернізованих суден.
  • реалізація продукції протягом останніх 3 років: будівництво нових суден 45 млн.дол. США, ремонт та модернізація суден 37 млн.дол. США.
  • тривалий успішний досвід у будівництві суден для внутрішніх водних шляхів – озер та річок.

Міжнародні клієнти – українські, турецькі та європейські приватні та державні компанії.

Concord Shipbuilding має диверсифіковану базу на верфях Чорного моря в Україні – Херсонський суднобудівний завод, три суднобудівні заводи в Миколаєві (Чорноморський суднобудівний завод, завод «Океан» та Миколаївський суднобудівний завод) та інші. Крім того, компанія виконує суднобудівні та судноремонтні контракти з використанням верфей Болгарії та Туреччини.

Проектування суден здійснюється в рамках довгострокового тісного співробітництва з нашими партнерами – «Морським інженерним бюро» (м. Одеса, Україна), ПП “Інженерне Бюро “КОРВЕТ” (м.Херсон, Україна) та ін.

Херсонський суднобудівний завод є основною суднобудівною та судноремонтною базою, що дозволяє реалізувати унікальну технологію виготовлення та модернізації (реконструкції) річкових та морських суден (підняття комінгсів трюмів, переобладнання люкових закриттів, подовження корпусу), яка забезпечує клієнтам збільшення дедвейту та обсяг вантажів, що перевозяться.

Особливістю організації роботи компанії, що показала свою ефективність, у тому числі в період криз світового суднобудування, є:

  1. Високий рівень технічного менеджменту, гнучкість у створенні виробництва з урахуванням вимог законодавства держав, біля яких виконуються суднобудівні і судноремонтні замовлення;
  2. Налагоджена система забезпечення постачання суднових матеріалів, вузлів, агрегатів і т.д. від провідних світових виробників до місця встановлення на судно;
  3. Відсутність прихильності до конкретних місць виробництва (верфей), здатність швидкого розгортання виробництва на місцях виконання замовлень із залученням місцевих спеціалістів та суб’єктів господарювання.

Наша команда

Зацікавлені у співпраці?